CCM T-95 Truggy v1.3 Mod

CCM T-95 Truggy v1.3 Mod

CCM z dumą prezentuje T-95 „Truggy”. T-95 został złożony około 2012 roku jako przeznaczony do użytku przez Freda na prywatnej imprezie. Po wygranej imprezie ciężarówka nie była sprzedawana, więc jedyną rozsądną rzeczą do zrobienia było dalsze pokonanie jej w lesie. wyposażony w 4 zestawy łączników z przodu i z tyłu, rama została przesunięta z tyłu o więcej niż stopę, osie zostały również przesunięte do przodu o 2 cale z przodu i 11 cali z tyłu. i wykonano połączenie egzo-klatka / łóżko. amortyzatory pneumatyczne o dużym skoku są na wszystkich 4 rogach.

Ciało zaczęło się od szkicowania. jak z osiami, łącznikami i amortyzatorami.

ROBAKI. tylko jeden ****** błąd kierownicy ugryzł go na drugim imporcie (do diabła, jeśli wiem dlaczego ?, jedyna zmiana to położenie kości osi na z. soooo ???) tak czy inaczej bo nie ma sterownika lub animacja kierownicy.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy mi pomagają i wszystkich, którzy używają moich modów.

Czy to przyjdzie na konsolę ??? Chyba tak. nie widzę powodu, dla którego to i tak nie może

NIE W ŻADNYCH OKOLICZNOŚCIACH. weź i prześlij ponownie wszystko, co zbudowałem jako własne, po prostu nie jest fajne. jeśli jest zainteresowany wykorzystaniem jakichkolwiek zasobów, które wykonałem osobiście. tj. pałąki. Przybornik. zderzak. klatka szybowa. bla bla po prostu zapytaj.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *