CCM Toledo Windowbox v1.0.1 Mod

CCM Toledo Windowbox v1.0.1 Mod

Publiczna wersja zapoznawcza. Zmieni się na prywatny pod koniec dnia, aż do zakończenia ostatniej aktualizacji.

Wypuszczam tę kompilację trochę za wcześnie. Jest jeszcze trochę do zrobienia, ale czułem, że to, co zostało, tak naprawdę niczego z tego nie odbiera.

rzeczy do zrobienia…

1. lusterko wewnętrzne i tło miernika oraz igły

2. flary na światła z tyłu bluzy safari

3. Nazwy bloków i wymagań dotyczących dodatków, aby dodatki nie mogły się nakładać (uważam, że to tylko tylna klapa z dachem safari. I chcę ograniczyć miękkie drzwi tylko do miękkiego blatu.)

4. Dodaj przyczepę Scout i dodaj zmiany biegów do zderzaków z zaczepem.

5. wszelkie pomysły, które zostały mi przedstawione, które mi się podobają po tym, jak dziś wieczorem wracają do prywatności.

CCM z dumą prezentuje Toledo Windowbox, Windowbox to klasyczna platforma trailowa zbudowana w tradycyjnym stylu. wiosna nad konwersją i zamianą v8. Zbudowana w 2003 roku w sklepie ccm skrzynka na okna została zbudowana tak, aby służyć do codziennego, klasycznego szlaku. Z wanną z lat 50-tych i frontem z nowszego modelu, ta ciężarówka jest rodzajem kundla. kiedy zostawiono go w sklepie, było to kilka różnych ciężarówek w pudełku, na szczęście udało nam się to złożyć i sprawić, że wyszedł tak dobrze, jak się udało. Jednak ten konkretny egzemplarz jest w komplecie ze wszystkimi 3 blatami, które były dostępne w tym czasie, a także 2 różnymi zestawami drzwi, więc myślę, że zrobienie 1 z 3 nie było w połowie złe.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *