CCM Yar 188 „prywatny” v2.01 Mod

CCM Yar 188 „prywatny” v2.01 Mod

CCM z dumą prezentuje Yar 188 „prywatny”. Importowany i montowany w Co-Core Custom Shop około 2006 roku. Wyposażony w układ napędowy 8×8 i dużo silnika, korsarz może robić wiele rzeczy. po prostu nie pomyślałbyś, że może. Będąc w zasadzie ruchomym skarbcem bankowym, korsarz może czołgać się i wspinać po prawie każdym terenie.

W zestawie dwie wersje: All Wheel Steer Version (której używam) i Front Wheel Steer Alt Version (której tak naprawdę nie obchodzi).

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *