Chevrolet CK1500 z silnikiem Hummer H2 dźwięki V1.0 Mod

Chevrolet CK1500 z silnikiem Hummer H2 dźwięki V1.0 Mod

Prosta wymiana dźwięku. CK1500H2 to całkowicie nowy pojazd, który można kupić w sklepie z ciężarówkami obok waniliowego CK1500.

Sprawdź wideo, jeśli nie masz pewności. Dźwięk waniliowego CK nie był moją filiżanką herbaty, więc dałem mu dźwięki H2, a ponieważ pasują, może wyposażyć przednie zderzaki H2. Tylne zderzaki H2 w ogóle nie pasują, więc ich nie załączyłem.

Blokada mechanizmu różnicowego nie pochodzi z waniliowego CK, jest odblokowywana na poziomie 1 bez eksploracji.

Poza tym używa zwykłych dodatków waniliowych CK.

Do kupienia w obu regionach, USA i Rosji. Jest całkowicie nagi, ale możesz go dostosować tak, jak jesteś przyzwyczajony z waniliowego CK.

Credits:
Yeetos

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *