Chevrolet CK1500 z silnikiem Hummer H2 dźwięki V1.0 Mod

Chevrolet CK1500 z silnikiem Hummer H2 dźwięki V1.0 Mod

Prosta wymiana dźwięku. CK1500H2 to całkowicie nowy pojazd, który można kupić w sklepie z ciężarówkami obok waniliowego CK1500.

Sprawdź wideo, jeśli nie masz pewności. Dźwięk waniliowego CK nie był moją filiżanką herbaty, więc dałem mu dźwięki H2, a ponieważ pasują, może wyposażyć przednie zderzaki H2. Tylne zderzaki H2 w ogóle nie pasują, więc ich nie załączyłem.

Blokada mechanizmu różnicowego nie pochodzi z waniliowego CK, jest odblokowywana na poziomie 1 bez eksploracji.

Poza tym używa zwykłych dodatków waniliowych CK.

Do kupienia w obu regionach, USA i Rosji. Jest całkowicie nagi, ale możesz go dostosować tak, jak jesteś przyzwyczajony z waniliowego CK.

Credits:
Yeetos

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *