Ciężarówka MAN TGS 480 V1.0.2 Mod

Ciężarówka MAN TGS 480 V1.0.2 Mod

MAN TGS zapewnia lepszą wydajność jazdy, większy komfort, maksymalną pojemność transportową, najwyższą jakość, długą żywotność oraz wzorowe bezpieczeństwo i zgodność z zasadami ochrony środowiska. I nie tylko spełnia wszystkie oczekiwania, ale je przekracza.

Ta ciężarówka oferuje wysokiej jakości wnętrze, funkcjonalne lusterka i wskaźniki, dodatki *, kolory i 1 (jeden) specjalny kamuflaż.

Więcej odmian zostanie dodanych w najbliższej przyszłości. Jak 8 × 8.

Credits:
Rng3r

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *