Ciężarówka Matador 4×4 firmy AEC v1.0 Mod

Ciężarówka Matador 4×4 firmy AEC v1.0 Mod

Gra SnowRunner (od teraz będzie nazywana SR) , SR _dlcs, SR _templates, klasy SR, SR cargo, dodatki SR, edytor SR, koła SR, siatki SR, dźwięki SR, mapy SR, środowisko SR, modele SR, Przeglądarka modów SR, wszystkie inne rzeczy wykonane i dostarczone przez Sabre Interactive i Focus Home Interactive…. Ciężarówka AEC Matador, marka ciężarówki AEC Matador, logo AEC Matador, zdjęcia i obrazy ciężarówki AEC Matador itp. należą do ich właścicieli. NIE REKLAMUJĘ żadnego z nich. Modelowałem tylko kabinę i części podwozia ciężarówki, kodowałem je, teksturowałem i testowałem ciężarówkę w SnowRunner's Mod Browser Proving Grounds.

MODEL CIĘŻARÓWKI, TEKSTUROWANIE, KODOWANIE XML WEDŁUG FD1985.

DZIĘKUJĘ GLITCHWORKS (za samouczek blendera i pomoc z Wreckerem), PANU SKLADAKOWI (JAKUB) (za pomoc z ładownią i skrzynią na paliwo), THIEME za pomoc związaną z modami, SABRE, FOCUS, HAVOK, MODERATORZY i INNI CZŁONKOWIE SPOŁECZNOŚCI DISCORD I SNOWRUNNER MOD ZA POMOC I WSPARCIE W DRODZE.

Mod jest kompatybilny tylko z PC ze względu na nazwę marki.

W ZESTAWIE NIESTANDARDOWE DODATKI DO RAMY – WRECKER, BUDOWNICTWO PALIWOWE/CYSTERNA I NADWOZIE Z MATERIAŁAMI NAPRAWCZYMI.

Credits:
FD1985

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *