Ciężarówka wojskowa Gapa 6 × 6 v1.0.0 Mod

Ciężarówka wojskowa Gapa 6 × 6 v1.0.0 Mod

Wreszcie to masz. Z wielką satysfakcją stworzyliśmy wspólnie z Bartasem modyfikację naszej niesamowitej czechosłowackiej 3-tonowej ładowarki.

Spędziliśmy nad nim dziesiątki godzin – ponad 80 godzin? Wtedy nawet tego nie poczułem…..

Ogromne podziękowania dla LUKASA RUSCAK, który dostarczył podstawowy model, który następnie zmodyfikowaliśmy w grze.

Ma wiele dodatków – niektóre unikalne, niektóre z gry. Możliwość dostosowania wszystkiego, co możliwe i niemożliwe … kolory itp …

Credits:
zidonCZ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *