CK9160 „RINO” v1.0.2 Mod

CK9160 „RINO” v1.0.2 Mod

Ciężki ciągnik terenowy najwyższej klasy. Jeśli musisz iść, idź DUŻO. NIE ma gigantycznych opon i nie będę ich dodawać (więc nie pytaj proszę). To jest Kolob z poprawionym wszystkim, więc nie daj się zmylić tytułem. To po prostu mój sposób na bycie innym.

UWAGA – mam skonfigurowane dodatki do sprzętu do rejestrowania dla tej ciężarówki (bez dźwigu do drewna, ponieważ jest ograniczone miejsce). Są częścią fazy 3, ale nie używam PTS do innych celów niż dostęp do nowszych rzeczy. Przeprowadziłem ograniczone testy z modem na zwykłym serwerze gry i publicznym serwerze testowym. Jak dotąd jedyny problem dotyczy głowic Bobble. Musiałem je wyłączyć, aby uniknąć błędów. Jeśli są jakieś problemy z Fazą 3, zostaw mi wiadomość. Dziękuję Ci

– 500 litrów paliwa

– Szybsze sterowanie

– Niestandardowe aktywne zawieszenie

– Ulepszone silniki. Podstawowe silniki RU są ulepszone do większej mocy. Dodaj dwa amerykańskie silniki o dużo większej mocy niż potrzeba.

– Niestandardowa skrzynia biegów. (3 niskie, 6 do przodu – 1 wysoko). Ciężarówka z dobrymi silnikami jest dość szybka, ale nie da się jej opanować. Posiada również bardzo dobre niskie biegi do holowania.

– Opcje Siodło Wysokie i Siodło Niskie

– Wiele dodatków. Oprócz nielicznych, które po prostu nie pasowały, ma prawie wszystkie z nich. Niektóre dodatki są dostępne, ale niekoniecznie są przydatne. Dodałem Log Bunker i nowy Long Log Carrier firmy PTS. Brak dźwigu do drewna, ponieważ jest tak dużo miejsca. Jeśli ktoś po prostu musi to mieć, mogę to dodać. Po prostu zostaw wiadomość.

– Dodatek Maintenance ma absurdalne statystyki – „2000 l paliwa, 2000 pkt. Napraw, 16 opon” Zachowuje również możliwość holowania przyczep, więc jest to doskonały wybór na wszelkie „misje wyjazdowe”. Inne dodatki konserwacyjne również są rozbudowywane, ale nie w tym zakresie.

– Kilka opcji opon z kilkoma smakami opon o specjalnych parametrach. Opony „Excessive” są identyfikowane nazwą „SP Ultimate”. Nie wszystkie opony są ustawione na maksimum, więc istnieje różnica między zestawami. Mimo to opony Ultimate pokonają prawie każdy teren, niektóre trochę lepiej niż inne. Utrzymałem małą listę, ponieważ po prostu wydaje się, że nie ma takiej potrzeby, gdy masz dostępne zestawy OP.

– Kilka bagażników dachowych na te małe sytuacje awaryjne

Credits:
rfzl7007

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *