Concept XUV v1.0.0 Mod

Concept XUV v1.0.0 Mod

Trochę zabawy z inną ciężarówką koncepcyjną, którą z pewnością wielu z nas chciałoby zobaczyć w IRL.

Zaczynając od pickupa z załogową załogą z kości, zbudowałem go na wzór tego, co sklep customowy mógłby zbudować, by zadebiutować na imprezie takiej jak SEMA, więc jest trochę bardziej niestandardowy i godny off-roadu niż zwykła ciężarówka. W tym elementy takie jak solidne osie, doładowany silnik skrzyniowy V8, niestandardowe podwozie i jednorazowe nadwozie SUV-a.

To moja bardziej klasyczna, poskromiona wersja tej ciężarówki. W końcu zbuduję bardziej agresywną platformę TrailRunner Spec z szerokim nadwoziem na wzór mojego SUV-a Hooligan. Ta ciężarówka będzie miała mniej wygód, więcej niestandardowych części terenowych i większe opcje kół. Więc bądź na bieżąco, jeśli to twój styl.

Wszystkie szczegóły tych ciężarówek w nowszym stylu są trochę głodne pamięci RAM, więc ograniczyłem dodatki i wybór kół do minimum… ale wciąż jest wiele do dostosowania w garażu.

Niektóre z fajnych funkcji do sprawdzenia:

3 konfiguracje dachu:
-Pełny dach
-Pół dachu
-Pełna kabriolet

Bagażnik dachowy z wymiennym sprzętem do jazdy na lądzie

Nowa osłona zderzaka TrailRunner Spec Gravity i suwaki do skał

3 style malowania:
-4 Custom Trail Wear Paint Jobs – Dodatki również zakurzają się wraz z ciężarówką
-Koncepcyjna farba do samochodów ciężarowych z połyskiem
-Concept Truck Gloss Paint z dopasowanymi kolorystycznie nadkolami i zderzakami

Ciężarówka zawiera zestaw fabrycznych opon oraz waniliowe strojenie silnika i skrzyni biegów z fabrycznego SnowRunnera F750. To moja próba wypełnienia luki dla wszystkich tych, którzy poprosili o stonowane wersje moich ciężarówek.

Dostępne są 2 opcje zaczepu. Do cięższych ładunków używaj niewidocznego ciężaru podwozia wraz z zawieszeniem holowniczym.

Jeśli lubisz mieć mega punkty naprawcze, sprawdź moje nowe dodatki. Starałem się, aby moje inne dodatki były nieco bardziej realistyczne.

Jak większość modów, jest to praca w toku, więc po drodze mogą pojawić się pewne zmiany.

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *