Czołg IS-2 firmy M181 i Poghrim v1.0.0 Mod

Czołg IS-2 firmy M181 i Poghrim v1.0.0 Mod

Ten model łaskawie dostarczył mi Poghrim. Teksturował i ustawił go, a potem pozwolił mi zrobić z niego nadającą się do jazdy ciężarówkę. Sprawdź jego mody i okaż mu wsparcie i wdzięczność!

„IS-2 (rosyjski: ИС-2, czasami latynizowany jako JS-2) to radziecki czołg ciężki, pierwszy z serii czołgów IS. Został opracowany i walczył podczas II wojny światowej, a po wojnie służył w innych sowieckich krajach sojuszniczych ”.

Nie ma tu wiele do powiedzenia poza tym, że jest to czołg na kołach do wykorzystania w SnowRunner! Współpracowaliśmy z Poghrimem przy tym, aby uczynić go jednym z najbardziej unikalnych modyfikacji pojazdów w grze. Ponieważ gąsienice nie są tak naprawdę możliwe, Poghrim wymyślił doskonałe rozwiązanie zawieszenia, które widzisz tutaj, pozwalające czołgowi mieć wiele kół do pokonywania (i przekraczania) prawie każdego terenu. Górne koła zębate mogą być napędzane przez włączenie napędu na wszystkie koła.

Ten pojazd wykorzystuje zmodyfikowany zestaw dźwięków Tatarin, z małą pisanką dla Twojej rozrywki. Układ napędowy został dostrojony specjalnie do tego zastosowania. Jest domyślnie wyposażony w aktywne zawieszenie na wypadek zawieszenia się na jakimkolwiek obiekcie lub terenie. Masz do wyboru kilka opcji dostosowywania. Ma również możliwość holowania próbnych Skautów i Średnich.

Cieszyć się! Jeśli masz jakieś uwagi lub wątpliwości, daj mi znać. Jeśli jest to coś, co wymaga korekty, zgrupuję rzeczy i wypuszczę łatkę. Twoja opinia kieruje tym, co robię. Jeśli podoba ci się ciężarówka, zostaw kciuki do góry i opinię, jeśli nie lubisz ciężarówki, powiedz mi dlaczego, a ja się tym zajmę. Obecnie nie przyjmuję żadnych próśb.

Ciężarówka trochę się psuje po pierwszym odrodzeniu w garażu. Ale działa normalnie po kliknięciu „Dostosuj”, a potem za każdym razem w garażu.

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *