Długie wciągarki V1.0

Długie wciągarki V1.0

Zmodyfikowałem wszystkie wyciągarki. Dzięki temu modowi wszystkie samochody mają 3 razy dłuższe wyciągarki. Dzięki temu modowi możesz wydostać się z dowolnego miejsca.

SnowRunner en_us preload paks client). Gdy znajdziesz się w folderze klienta, kliknij prawym przyciskiem myszy i otwórz plik Initial.pak za pomocą WinRAR. Następnie zobaczysz MEDIA, kliknij dwukrotnie, a następnie KLASY. Gdy otworzysz zajęcia, zobaczysz wszystko w grze. Idź do wyciągarek. Trzymaj to otwarte. Teraz z plikiem, który pobrałeś ode mnie, przejdź do mojego „folderu wyciągarek”, a następnie weź dokument xml i przeciągnij i upuść na listę „wyciągarek” dla wszystkich w grze.

Na pytania napisane w komentarzach.

Credits:
Saysor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *