Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

Wejdź do garażu i stwórz sobie potwora!
Personalizacja pojazdu w SnowRunner jest obszerna. Zadbaliśmy o to, abyś mógł dostosować swój pojazd do swoich specyfikacji, czy to pod względem kosmetycznym czy praktycznym. W tym artykule omówimy wszystkie sposoby dostosowywania pojazdu, aby upewnić się, że jest on przygotowany do pracy w różnych niebezpiecznych warunkach – i nie przejmuj się zapachem oleju silnikowego i dźwięk silników, to normalne tutaj.

Poniżej znajduje się lista wszystkich głównych części, które możesz dostosować w swoim pojeździe, które mają wpływ na rozgrywkę, ale pamiętaj, że każdy pojazd ma inny zestaw dostępnych modyfikacji.

Silnik
Silnik jest sercem maszyny i wpływa na cały zakres statystyk, w tym prędkość, moment obrotowy, trwałość i zużycie paliwa. Ale jak mówi przysłowie, z wielką mocą wiąże się ogromne zużycie paliwa… czasami!

Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

Wspinaczka na górę 30-tonową ciężarówką wymaga poważnego soku i dość swobodnego utrzymania rozsądku.

Skrzynia biegów
Wyłączenie skrzyni biegów może zapewnić ci dodatkową kontrolę. W niektórych przypadkach, na przykład podczas jazdy w terenie i jazdy po błocie, posiadanie dodatkowych niskich biegów może być dużą zaletą. Twoja skrzynia biegów może również wpływać na zużycie paliwa.

Zawieszenie
Jeśli wybierasz się na nierówny, skalisty teren, podniesione zawieszenie może zdziałać cuda w celu uniknięcia uszkodzenia pojazdu (i kręgosłupa). Niektóre większe koła wymagają podniesionego zawieszenia.

Możesz także po prostu zobaczyć, jak twój samochód trochę się podskakuje.

Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

Opony
Jest opona na każdy teren. Możesz także zdobyć koło terenowe, podnośnik wszystkich zawodów, a kiedy wybierzesz się w śnieg, upewnij się, że złapiesz trochę łańcuchów na tych złych chłopcach. Opony wpływają na przyczepność i prowadzenie pojazdu.

Dodatki do ramki
Typ dostępnych dodatków ramowych zależy w dużej mierze od pojazdu. Zwiadowcy często mają wyposażenie pomocnicze, takie jak koła zapasowe lub zestaw paliwowy i naprawczy. Większe ciągniki mają całą gamę wyposażenia, od platform, zbiorników paliwa i dźwigów po bardziej wyspecjalizowane urządzenia, takie jak moduł wibratora sejsmicznego, który umożliwia wyszukiwanie oleju.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, jak zawieszenie przesuwa się między ładunkami.

Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

Blokada mechanizmu różnicowego i zdolność napędu na wszystkie koła y
Podczas gdy niektóre pojazdy mają Diff. Zablokuj i AWD domyślnie włączone, a niektóre mogą je włączać i wyłączać, inne pojazdy wymagają podróży do garażu, aby uzyskać tę cenną funkcję. Jak zapewne widzieliście w naszych cotygodniowych prezentacjach pojazdów w mediach społecznościowych i na forach, Diff. Blokada i AWD mogą być:

  • Always On (jest na dobre)
  • Przełączalne
  • Niedostępne
  • Lub aktualizowalny (co oznacza, że musi zostać zainstalowany)

AWD oznacza, że twój pojazd może korzystać ze wszystkich swoich kół (nie ma tam wiedzy o rakietach).

Zróżnicowane Zamek jest trochę trudniejszy. Z różnicą. Zablokuj się, będziesz mógł nieco lepiej wykonywać zakręty, a jeśli jest włączony, będziesz mieć przewagę na nierównym terenie.

What Diff. Blokada działa na siłę lub zapobiega obracaniu się kół z tą samą prędkością. Jeśli twoje koła są zmuszone do obracania się z tą samą prędkością, będziesz na niekorzyść na zakrętach, ponieważ koło zewnętrzne będzie naturalnie chciało skręcać więcej niż koło wewnętrzne (obejmuje większą odległość). Pozwala to jednak również na zwiększenie mocy pojedynczego koła, jeśli jest ono jedynym dotykającym podłoża.

Rurka do nurkowania
Wreszcie fajka, która pozwala przemierzać wodę bez utopienia silnika. Uważaj jednak na tę fajkę, nie pozwól jej zanurzyć się pod powierzchnią!

Dostosowywanie rozgrywki w SnowRunner (blog)

I oto masz – przewodnik, jak zamienić swój ulubiony pojazd w bestię! Pamiętaj, że żaden pojazd nie jest nieprzepuszczalny ani nie nadaje się do wszystkich terenów i zadań. W zależności od celu możesz rozważyć specjalizację. Potrzebujesz więcej mocy lub oszczędności paliwa? Koła terenowe czy terenowe? Fajka lub brak chrapania – właściwie zawsze wybieraj fajkę. Fajka jest niesamowita.

 

Credits:
Snowrunner mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. rsGetrt pisze:

    как поменять задние тормозные колодки на ниссан альмера классик видео

  2. DejW pisze:

    jak uzyskać taki wskaźnik zużycia paliwa i uszkodzeń pojazdu jaki znajduje sie na ostatnim pliku GIF z modułem wibratora sejsmicznego ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *