GWC Mil-Trailers v1.1.0 Mod

GWC Mil-Trailers v1.1.0 Mod

Cóż, to było nieuniknione. Postanowiłem spróbować własnego zestawu przyczep. Po zbudowaniu kilku niestandardowych przyczep dla kilku moich ciężarówek, zdecydowałem się zbudować jeszcze kilka, aby stworzyć pełny pakiet. Nie są to bezpośrednie kopie żadnych konkretnych zwiastunów IRL. Są po prostu inspirowane wojskowym designem i funkcjonalnością. Możesz zobaczyć te same ramy i zawieszenia przeniesione z jednego do drugiego, zostało to zrobione celowo, ponieważ wojsko amerykańskie robi to samo z niektórymi częściami. Zaprojektuj jedną ramę, która dobrze działa i dostosuj ją do wielu celów.

Więc co jest w zestawie?
Przyczepa serwisowa z 2 gniazdami. 2 miejsca na ładunek, duży zbiornik paliwa oraz sprzęt do spawania/cięcia do napraw w terenie. To jest przyczepa ze zderzakiem.

Przyczepa z 3 gniazdami z burtą. Kredens ze zderzakiem, który można wykorzystać do zwiększenia ładowności samochodów ciężarowych za pomocą płaskiej platformy w stosunku do zwykłych 2-gniazdowych przyczep towarowych ze zderzakiem.

Niskie siodło z 4 gniazdami. Posiada 2 zapasowe opony i rozkładane tylne rampy do załadunku pojazdów.

Niskie siodło z 5 gniazdami. Posiada 1 koło zapasowe, 2 kanistry z paliwem i kilka punktów naprawczych w bocznych skrzynkach narzędziowych. Brak ramp dla tego.

Siodło o wysokości 8 gniazd. Posiada 8 gniazd, dodatkowy centralny punkt wciągarki oraz rampy załadunkowe, które rozkładają się z tyłu.

Przyczepa radarowa. Ciągnięcie zderzaka bez trudnego do manewrowania wózkiem.

Przyczepa generatora. Również ściągacz zderzaka bez irytującego wózka, co znacznie ułatwia cofanie.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *