Hammer H2 39 ″ Opony v2.0 Mod

Hammer H2 39 ″ Opony v2.0 Mod

Montaż opon Hammer H2 39 ”:
Przejdź do katalogu swojej gry> en_us> preload> paks> client> otwórz „initial.pak” za pomocą winRar> [media]> classes> truck i wstaw Hummer_h2.xml.

Lub
Zmodyfikuj swój Hummer_h2.xml, dodając pod tą linią: (<CompatibleWheels Scale = ”0.46 ″ Type =” wheels_scout_offroad2_hummer_h2 ″ />) <Stock opon
To: (<CompatibleWheels Scale = ”0.49 ″ Type =” wheels_scout_offroad2_hummer_h2 ″ />)

Montaż opony STIFF Hammer H2:
Przejdź do katalogu swojej gry> en_us> preload> paks> client> otwórz „initial.pak” za pomocą winRar> [media]> classes> wheels i wrzuć plik do folderu o nazwie: STIFF Hammer H2 tire.

Credits:
Thanos74

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *