iX „Unspillable” 6-slot Trailer V1.0 Mod

iX „Unspillable” 6-slot Trailer V1.0 Mod

Jak sugeruje tytuł, jest to 6-miejscowa bestia ciągnąca ładunki, której nie da się wypuścić!

iX Innovations z dumą przedstawia całkowicie nowy 6-miejscowy zwiastun UNSPILLABLE !! Całkowicie elastyczne zawieszenie, więc napiwki nie będą się zdarzać tak często, ale kiedy to się stanie, wszystko jest gotowe. Po prostu umieść go z powrotem na kołach, zaczep z powrotem, zapakuj i włącz ciężarówkę. Życzymy udanego transportu!

Zapomniałem wspomnieć, że ma nogi robocze, które są wyjątkowo wysokie dla tych podniesionych ciężarówek. Może nie być wystarczająco wysoki dla szalonych zestawów iXtreme, ale powinien pasować do większości ciężarówek. Nos może być trochę długi w przypadku krótszych ciężarówek.

Credits:
PuppyMaster_aka_DW77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *