Kat-Kolob CK9150 v1.2.5 Mod

Kat-Kolob CK9150 v1.2.5 Mod

To jest wersja testowa ciężarówki. Jeśli go pobierzesz, pamiętaj, że spodziewam się, że zostanie usunięty za około 5 dni. Ponadto, jeśli go używasz, chciałbym uzyskać informacje zwrotne na temat ciężarówki, a dokładniej wyboru opon. Są to zestawy opon podstawowych o różnych wartościach dla różnych nawierzchni. Próbuję ustalić, co się zmieniło po ostatnich aktualizacjach gry. Kategorie każdej opony będą tam, gdzie ta opona jest najsilniejsza, chociaż opona może mieć lepsze statystyki niż opony podstawowe. Starałem się zachować równowagę, ale jest to bardzo subiektywne, więc opinie są bardzo pomocne. Nie uważałbym tej ciężarówki za „oszukującą” ciężarówkę, ale taką, która ma osiągi, jakich można się dziś spodziewać po takiej ciężarówce. Należy również pamiętać, że ciężarówka wydaje się OP, gdy nie przewozi ładunku. To wrażenie zmieni się, gdy będziesz mieć przyczepę z pełnym ładunkiem. W końcu do tego została zaprojektowana ta ciężarówka.

Szczegóły:
To podstawa Koloba z dodanymi zawieszeniami, skrzynią biegów, silnikami, dodatkami i oponami (tak samo jak większość modów). Dodatki opon i silnika są lepsze niż wartości podstawowe. Ciężarówka nadal zachowuje się tak, jak myślę, że powinna. Opony mają największy wpływ, więc spędziłem dużo czasu na testowaniu i dostosowywaniu ich do pracy w większości środowisk. Silniki są o wiele lepsze niż podstawa, ale ciężarówka jest praktycznie bezużyteczna bez dodatkowej mocy, a opcje pozwalają na użycie mniej mocnych silników, jeśli chcesz poczuć się jak w podstawowej grze. Wszystko powinno być odblokowane. Ciężarówka ma być bardzo tania, więc użytkownicy mogą ją zdobyć na początku nowej gry, jednak jej użycie jest ograniczone, dopóki ktoś nie osiągnie poziomu 5. Miłej zabawy i dobrego zdrowia.

– Szybsze sterowanie z dodanym sterowaniem tylnymi kołami.

– Niestandardowe aktywne zawieszenia (wraz z domyślnym zawieszeniem) Aktywne zawieszenia są sugerowane do wszystkich zastosowań, ale domyślne zawieszenie również działa dobrze.

– Niestandardowa skrzynia biegów Offroad (a także wersje High Range i Default). Ciężarówka jest szybka jak na Heavy, ale ma również świetne niskie biegi.

– Ulepszone silniki rosyjskie i dwa silniki amerykańskie (w tym specjalny silnik Cat). Wszystkie silniki mają większą moc, ale tylko te najdroższe są „przesadne”. Mimo to będziesz potrzebować dużo mocy do przeciągania platform wiertniczych przez błoto i skały.

– Większy zbiornik paliwa – 500L

– Więcej opon. Dodano opony terenowe, terenowe i rockowe oraz „śniegowe”. Allterrain to dobra uniwersalna opona, która sprawdza się w wielu warunkach. Offroad są bardzo dobre na skałach, błocie i nierównych terenach, a nawet w błocie. Opony śniegowe są podobne do opon błotnych z możliwością pracy na lodzie. Znajdują się one w kategorii „Łańcuchy”. Wszystkie zmodernizowane opony są oznaczone nazwą „SP”.

– Wciągarka offline – dłuższa i mocniejsza

– Dodano siodło niskie i kilka dodatków, aby uczynić tę ciężarówkę bardziej użyteczną.

– Konserwator Van Addon ma dodatkowe punkty naprawcze i koła, bez paliwa. (800 napraw i 6 opon)

– Dodatek serwisowy, który zachowuje możliwość ciągnięcia przyczep. (Mój ulubiony dodatek) Dodatek ma 2000 litrów paliwa, 2000 punktów naprawczych i 16 opon (wiem, że to przesada)

– Kilka bagażników dachowych. Nie zawierają dużo sprzętu, ale pomogą w tych dziwnych czasach.

– Ograniczony wybór kolorów, które pasują do tematu współpracy Caterpillar / Kobol. Sugeruję użycie ciemnożółtego (lub wyblakłej pomarańczy), ponieważ wygląda jak kot.

Credits:
rfzl7007

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *