Mała mapa (PTS) V0.1.2 Mod

Mała mapa (PTS) V0.1.2 Mod

To jest wersja mojej mapy o tej samej nazwie na publicznym serwerze testowym. Prawdopodobnie jest to jedyna mapa, dla której mam oddzielną wersję PTS.

Na tej mapie do wykonania są dwa zadania. Zmieniłem również pojazd początkowy na Hummer H2, aby gracze bez DLC mogli grać.

Daj mi znać, jeśli masz problemy lub napotkasz jakiekolwiek problemy.

Aby zainstalować tę mapę, najpierw ją zasubskrybuj. Następnie na publicznym serwerze testowym Snowrunner aktywuj mod. Następnie w menu głównym wybierz New Game, a następnie Custom Scenarios. Wybierz mapę i ciesz się.

Obecnie, aby ponownie uruchomić mapę, musisz ręcznie usunąć poprzednią lokalizację pliku zapisu. Można to znaleźć pod adresem: C: UsersDocumentsMy GamesSnowRunnerbasestorage <long-unique-crazy-mix-of-nums-and-letters

Po prostu wiedz, że pierwszy slot zapisu gry to CompleteSave, a drugi slot zapisu gry to CompleteSave1 i tak dalej.

Credits:
ifthisthenthat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *