Mudrunner Remastered Region v1.0 Mod

Mudrunner Remastered Region v1.0 Mod

The Bog i Downhill łączą się… i nadszedł czas. Więcej kontraktów, dużo wyrębu i świetne trailing w pierwszym regionie Mudrunner w stylu Snowrunner. W przyszłości zostaną dodane 2 kolejne mapy do tego regionu.

Teraz z angielską, rosyjską, francuską i niemiecką lokalizacją (może być kiepsko wykonana, ale jestem na łasce programów tłumaczeniowych).

Jak zwykle daj mi znać, jeśli znajdziesz błędy lub coś nie działa poprawnie, a ja je naprawię.

Credits:
Remoh667

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *