MZKT-74135 Konwersja nazwy V1.0.1

MZKT-74135 Konwersja nazwy V1.0.1

Dodaje to nową Kolob-74760 o nazwie MZKT-74135 o właściwej nazwie silnika, nazwie skrzyni biegów i rozmiarze zbiornika paliwa. Zestaw do podnoszenia, wszystkie dodatki i nowe opony są już dostępne, a ciężarówka jest również odblokowana.

Wprowadza również pewne trudności w rankingu i cenach, oprócz możliwości nabycia ciężarówki na poziomie 1.

Udostępniam to, ponieważ używam tego osobiście.

Naprawdę go nie aktualizuję ani nie zmieniam, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Dzięki, że wpadłeś.

Jest to testowane pod kątem działania tylko w SP. Instalacja ręczna spowoduje tylko błędy. Przepraszam.

Znane błędy obejmują zmianę nazwy NIE DZIAŁA! nie mogę zrozumieć, dlaczego działało na dwóch innych wyprodukowanych przeze mnie ciężarówkach, ale nie na tym. Jak zwykle nie będzie to działać w przypadku instalacji ręcznej.

TAKŻE Detrische (Kolob 74760 Porter) to osoba, która zainspirowała mnie do stworzenia własnej wersji tej ciężarówki.

Credits:
eclipse538

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *