Norrland Tk910 v0.0.0 Mod

Norrland Tk910 v0.0.0 Mod

Stworzony przez korporację Norrland w połowie lat 80., ten niepozorny żuraw samojezdny jest podstawowym narzędziem pracy wielu przemysłowych stoczni na całym świecie. Może nie jest to najbardziej efektowny z pojazdów, ale nie można kwestionować jego zdolności do pracy.

Jasne, zaawansowane nowoczesne dźwigi działają prawie wszędzie, ale jak myślisz, co się dzieje, gdy nieuchronnie się psują? Zapewniam, że gdzieś na terenie stoi Tk910, może nawet nie w szopie czy pod markizą, bo ten czołg maszyny nie bardzo dba o pogodę. Tego samego nie można jednak powiedzieć o farbie. Niektórzy twierdzą nawet, że w tej maszynie jest tylko jedna ruchoma część – kierowca-operator.

Rozgrywka:
Ten samobieżny żuraw ma być pojazdem z żurawiem o wymiarach zwiadowcy, który z łatwością może obsługiwać ciężkie ładunki przy maksymalnym wysunięciu wysięgnika. Może nawet podwoić się jako pojazd ratowniczy, ale nie jest to szczególnie zalecane, ponieważ może być podatny na przewrócenie.

Tk910 ma prosty 4-cylindrowy silnik wysokoprężny, napędzający pompę hydrauliczną, która obsługuje resztę maszyny. Nie ma zawieszenia, ale osie są na zawiasach i mogą przechylać się do 15° na bok. Moc jest przekazywana na koła za pomocą hydraulicznych silników piast, co poważnie ogranicza prędkość maksymalną pojazdu, ale jest to akceptowalny kompromis, ponieważ znacznie ułatwia jego konserwację, co z kolei przyczynia się do jego legendarnej reputacji dla niezawodności.
Całkowita masa pojazdu jest na tyle niska, że można go dość sprawnie transportować na małych przyczepach 2-slotowych lub platformach podwieszanych do ciężarówek. Sterowanie na 4 koła zapewnia wysoki stopień zwrotności, odpowiedni do pracy w ciasnych miejscach, takich jak ruchliwa stocznia.

Credits:
Poghrim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *