Offroad Map v1.0 Mod

Offroad Map v1.0 Mod

To moja druga i miejmy nadzieję, lepsza mapa. Jest to mapa typu „zasubskrybuj, aby zainstalować” i powinna działać w trybie współpracy, gdy zostanie wydana faza 2.

Ważne kwestie:
– Aby otworzyć menu „NARZĘDZIA”, utwórz nowe niestandardowe senario dla tej mapy modów, wróć do menu głównego, załaduj ponownie mapę modów z istniejącego zapisu i powinna się pojawić.
– Garaż jest w pełni funkcjonalny
– Nie ma stacji paliw, ale jest sklep z przyczepami.

Credits:
MrWorldWide94

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *