Projekt 20-67 v1.0.0 Mod

Projekt 20-67 v1.0.0 Mod

Na początek manufaktura rymuje się z „heep”. (Mówiąc zagadkami, aby ta konsola była przyjazna i tak, jest niemarkowa dla konsol)

Ciężarówka jest fuzją pełnowymiarowej ikony wojskowej z 1967 roku, która nosi przydomek „Pięć-czwarta” (ze względu na ładowność 1 ¼ tony)…

…i nowy średniej wielkości pickup 2020. Zabawny fakt, cywilna wersja „Five-Quarter” nadal ma to samo. Potrzebuję jeszcze jednej wskazówki… Model ciężarówki ma tę samą nazwę, co film z czasów rzymskich z 2000 roku, w którym występuje Russell Crow.

Główna kabina 2020 roku została obnażona i poszerzona o około 12 cali, aby przenieść ją na pełnowymiarowe terytorium, takie jak wersja 67. Każdy panel ciała został masowany lub wykonany na zamówienie, aby połączyć 53-letnie różnice w stylizacji.

Cała ciężarówka została poddana obróbce Resto-Military-Spec, w której zachowano tylko niezbędne elementy terenowe, więc nie ma tu podgrzewanych siedzeń ani niedziałających systemów informacyjno-rozrywkowych… ale hej, jest klimatyzacja.

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o Easter Heep Safari (znowu Riddles), to znasz rodzaje niestandardowych ciężarówek, które producent buduje na coroczne wydarzenie. Wszystko sprowadza się do pokazowych ciężarówek z mnóstwem formy… funkcji… i mnóstwem fajnego czynnika. Ta ciężarówka została zbudowana w pewnym sensie z myślą o tym temacie, próbując oddać hołd wojskowym korzeniom 1967 roku.

Pod tą piękną maską wepchnięty jest 807-konny silnik do skrzyni Hellkitty.

Podobnie jak w przypadku wszystkich moich ciężarówek, TrailRunner Spec Tunes/Suspension/Parts to idea, na której opierają się ciężarówki.

To jest dalekie od wanilii, ale na pewno będziesz musiał trochę popracować za kierownicą, aby utrzymać ciężarówkę na czworakach podczas ostrego ciągnięcia.

Masz możliwość prowadzenia ciężarówki w formie, którą nazywam „towarową”, która jest zasadniczo rodzajem strojenia i konfiguracji zawieszenia, które możesz znaleźć u zmodyfikowanego codziennego kierowcy.

Jeśli zamierzasz z tym holować, sugerowałbym użycie odpowiedniego zawieszenia, ponieważ tuninguję moją ciężarówkę na bardziej miękkiej stronie, więc są one prawie bezwartościowe przy ciężkich ładunkach. Zaczepy mają wbudowany dodatkowy obciążnik. (podobny do obciążonych zderzaków) Do pakietu przyczepy z gęsią szyją [IR] dodano opcję standardowego zaczepu i gęsiej szyi. (Dzięki IR)

Jest to praca w toku, więc po drodze mogą pojawić się pewne zmiany.

Kredyty: Dzięki BigDubzowi za oponę Baja Claw i Irok. Modele ciężarówek i silnik. Inne opony CGTrader & Sketchup. Niektóre koła i inne części, które nie zostały wykonane przeze mnie, rozpoczęły życie jako konwersje CAD z GrabCAD, więc wielkie podziękowania dla wszystkich tych artystów za podzielenie się swoimi dziełami.

Na koniec dziękuję wszystkim twórcom map za stworzenie wszystkich niesamowitych miejsc, w których możemy nadużywać naszych ciężarówek. Ogromny szacunek dla całej Twojej pracy, czasu i kreatywności.

Do zobaczenia na szlaku…

BTW… To powinno być oczywiste, ale proszę nie kradnij ani nie przesyłaj ponownie żadnych moich modów ani zasobów. Dziękuję i miłego dnia.

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *