Przyczepa SnowRunner bada mapy i pojazdy

Przyczepa SnowRunner bada mapy i pojazdy

Myślę, że spędzę większość czasu w domu w ciągu najbliższych kilku miesięcy, więc zbliżająca się gra SnowRunner, gra, która obiecuje przenieść nas na pustynię, aby stawić czoła takim wyzwaniom, jak śnieg, błoto i woda z ciężarówkami, jest świetna wiadomość. Z tego, co widziałem w zwięzłym zwiastunie zamieszczonym powyżej, wygląda na to, że zdecydowanie może to być świetny sposób, aby pomóc mi zachować rozsądek i nie zaczynać wspinać się po ścianach z nudów.

Ta nowa gra będzie znacznie większa niż jej poprzedniczka MudRunner, ponieważ oferuje nam eksplorację trzech różnych regionów świata podzielonych na 11 otwartych map. Jak widzieliśmy w najnowszym zwiastunie, regiony, w których możemy grać, są dość odrębne, a zmiana otoczenia oznacza różne cele i wyzwania. Michigan, na przykład, może nieco mniej surowe niż chłodna, lodowata Alaska, z drugiej strony, wygląda również znacznie bardziej wilgotno i ślisko.

W tej grze będziesz musiał być genialny i odważny, ponieważ będziesz musiał przedzierać się przez błotniste kaniony i równiny, płynącą wodę i ciężki śnieg, a także wyjątkowo trudny skalisty teren, a wszyscy muszą sobie radzić w różnych sposoby Musisz być ostrożny ze względu na symulowane prądy podczas przekraczania rzek, a nawet uważać na zawartość wody w terenie, który będziesz próbował pokonywać. Masa pojazdu, obrót opon i wszelkie ulepszenia, którymi ulepszysz swoją ciężarówkę, będą miały swój udział w grze.

Nawiasem mówiąc, w grze jest imponująca liczba ciężarówek: w sumie masz 40 pojazdów do zabawy, a będziesz mógł je dostosowywać, ulepszać i upiększać tak, jak lubisz. Jeśli myślisz o zabraniu ciężarówki do kąpieli, dobrym pomysłem może być zainwestowanie w fajkę, a łańcuchy opon ułatwią ci przejście przez śnieg. Ponieważ SnowRunner ma kooperację dla czterech graczy, możesz również zdecydować się na trochę pawia i nadać swojej ciężarówce świeżą warstwę farby lub ulepszyć ją o ładne naklejki i nowe światła.

Jeśli więc masz ochotę zwiększyć swoje umiejętności i sprytu do granic możliwości i stawić czoła żywiołom w dużej ciężarówce, ta gra Cię zachwyci, ponieważ znajdziesz misje i kontrakty, które możesz podjąć w dowolnej kolejności, takie jak budowanie mostów – które zapewni ci łatwiejszy dostęp do nowych obszarów – dzięki nowym dostawom o dużych rozmiarach i oszczędzaniu innych pojazdów dzięki swojej wspaniałej wyciągarce.

SnowRunner ma się ukazać 28 kwietnia za pośrednictwem Epic Games Store, a Sabre Interactive planuje wydać więcej pojazdów, map, działań i narzędzi do modyfikacji społeczności po premierze.

Credits:
Snowrunner PC mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *