Readsboro VT Beta v1.01 Mod

Readsboro VT Beta v1.01 Mod

to jest mapa 3 dla mojego regionu „western mass wheeling” wydana jako samodzielna mapa eksploracyjna z zerową liczbą misji i bez wież strażniczych. został wykonany w całości w edytorze PTS, więc prawdopodobnie grałbym na wersji PTS gry, nie wiem, czy będzie działać na normalnej wersji, czy jeszcze nie. więc po prostu spróbuj obu, zanim założysz, że jest zepsuty… proszę…

w każdym razie w tej wersji nie ma aktywnego garażu, więc upewnij się, że załadowałeś narzędzia deweloperskie, zanim zaczniesz. mogłem trochę dać się ponieść emocjom, będziesz wciągać w punktach, będziesz się toczyć w miejscach. jest wiele szlaków o różnym stopniu do zbadania, większość prowadzi w to samo miejsce, niektóre nie. niektóre to ślepe zaułki, inne krążą w kółko. ale wszystkie mają przeszkody i wszystkie są ekstremalne w tym czy innym miejscu. ta wersja będzie nadal otrzymywać aktualizacje, gdy będę dodawać i poprawiać scenerie / szlaki podczas aktywnego testowania. jeśli dodam coś znaczącego, mogą jednak przestać. gdy uzyskamy dostęp do tworzenia całych regionów, ta mapa, jak również mapa Somerset vermont, zostaną połączone w „western mass wheeling” z misjami, wieżami strażniczymi i wszystkimi innymi fajnymi rzeczami (nie chcę zdradzać wszystkiego, zanim będę mógł wydać go jako region i nadal nie jestem zdecydowany, czy wersje samodzielne również staną się prywatne w tym czasie) Podobnie jak w przypadku wszystkich moich sugestii dotyczących map i konstruktywnej krytyki, zawsze mile widziane, więc nie krępuj się, wyślij zrzuty ekranu, zostaw komentarz lub zrób mi wiadomość lub nawet na niezgodach. i uprzejmie poproszę każdego, kto spróbuje tej mapy, że jeśli naprawdę uważasz, że zasługuje na kciuk w dół, pomyśl o tym, dlaczego i spróbuj wyrazić to słowami jako komentarz, abym mógł spróbować poprawić swoje umiejętności w dziale tworzenia map.

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *