Red Canyon v1.2 Mod

Red Canyon v1.2 Mod

Nadeszła pora monsunowa, a kilka niedawnych burz mocno zniszczyło lokalną sieć drogową, w samą porę, gdy wracasz z wycieczki za miasto do nowo założonej jednoosobowej firmy przewozowej, w której Ty jesteś jedynym pracownikiem. Posiadasz CK1500, Kodiak i 2070 Fleetstar, dwie ciężarówki mają kilka ulepszeń na początek, ale nadal jest to skromny początek.

Kiedy jesteś poza miastem, sprawy toczyły się dalej i zauważysz, że 3 pracodawców chce, żebyś dla nich trochę przeholował. Jeśli tak się stanie, możesz wkrótce kupić nowe ciężarówki.

Zanim zjeżdżasz z utwardzonej drogi, sprawdzasz stan drogi pieszo, stwierdzasz, że utwardzone, gruntowe drogi szybko wysychają, ale na niższych obszarach piasek jest nadal mokry i cicho miękki. Jeśli się tam rozłączysz, może to oznaczać kłopoty. Drogi gruntowe są w takim stanie, że jeśli po nich przejedziesz nie będzie problemu, ale jeśli gdzieś zawiśniesz i zaczniesz kręcić kołami na miejscu to możesz zacząć kopać sobie dziurę, trzeba na to uważać.

Kiedy masz zamiar wjechać do miasta, widzisz pracownika z miejscowego miasteczka czekającego przy Twoim garażu, a gdy parkujesz samochód, podchodzi do ciebie, wydaje ci się, że się spieszy.

Uwagi dotyczące rozgrywki
18 kontraktów + kilka zadań, kontrakty na początku są łatwe z 2 punktami obciążeń, a później stają się większe. Myślę o wersji cargo x3 do gry wieloosobowej, nie jestem pewien, czy ktoś by tego chciał.
Zaczynasz z 30 lvl (do odblokowania) i 5000 sztuk złota.
Zrównoważony głównie z seryjnymi ciężarówkami 6 × 6 w USA, ale w przypadku kilku kontraktów może skorzystać z większej ciężarówki
Bądź sprytny, pomóż sobie drugą ciężarówką lub dźwigiem lub jednym i drugim, drogi mogą być trudne, niektóre kontrakty mogą być trudne.
Żadnej rozgrywki w stylu spidermana, możesz zaczepić wyciągarkę o krzak… zobaczysz, jak to pójdzie
Mapa to bardziej precyzyjna jazda, patrzenie przed siebie i obranie właściwej linii, błoto tylko w kilku miejscach, więc nie musisz przedzierać się przez nudne błotniska.
Mapa jest nastawiona na przewóz ładunków z punktu A do punktu B, rozpoznanie nie jest konieczne.
Wymyśliłem strukturę zadań, zanim pojawiły się mapy modów kooperacyjnych, więc struktura zadań jest przeznaczona dla jednego gracza. Działa w trybie dla wielu graczy, początkowo jest bardziej liniowy, po czym nieco się otwiera.
To moja pierwsza mapa SR i mam nadzieję, że wszystko jest idealne i tak dobre, jak to tylko możliwe, ale jestem pewien, że coś jest nie tak, mapa taka nie jest łatwa

Równoważenie mapy jest irytujące i trudne, niektórzy mogą pomyśleć, że jest to zbyt łatwe, niektórzy uważają, że jest zbyt trudne lub niesprawiedliwe, niektórzy lubią słabe ciężarówki, a niektórzy biorą tylko najlepsze ciężarówki, a nawet przynoszą szalone samochody z modami na mapie. Nie sposób tego wszystkiego wyjaśnić. Kiedy gram w regionie USA, używam tylko ciężarówek amerykańskich, w regionie RU tylko ciężarówek RU… więc to właśnie zrobiłem tutaj, możesz grać na pełnej mapie za pomocą standardowych ciężarówek z USA, a rozgrywka powinna być wyzwaniem w niektórych miejscach. To było to, co chciałem osiągnąć, mam nadzieję, że zbliżyłem się do tego celu. Jeśli już, starałem się nie iść zbyt łatwo i pozostać na górnym końcu spektrum trudności.

Credits:
Actionjackson@Modio

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *