RNG HMV A2 Heavy Multi Purpose Vehicle v1.0.0 Mod

RNG HMV A2 Heavy Multi Purpose Vehicle v1.0.0 Mod

RNG HMV A2 Heavy Multi Purpose Vehicle to replika w skali 1:1 pojazdu, który nie jest jeszcze produkowany. Do naszego garażu Snowrunner dodaliśmy zupełnie nową ciężarówkę wojskową z USA. To poboczny projekt, który zacząłem kilka miesięcy temu i miałem okazję wypróbować nowe techniki.
Teraz mogę tworzyć projekty o znacznie wyższej jakości i zbliżone do innych pojazdów w grze. Nie jest to jednak ostatni punkt. Ucz się więcej i zdobywaj doświadczenie.

Stworzenie tego pojazdu było nie lada wyzwaniem. Nie jest jeszcze w produkcji i dostępne są bardzo ograniczone zasoby. Nie ma planu i, o ile wiem, nie ma modelu 3d w internecie/sklepach 3d online. Ale zrobiłem co w mojej mocy.

Próbuję nowej techniki opon zimowych. Zoptymalizowany model. Zostanie dodany w następnej aktualizacji.-

Cechy:
– Łóżka Cargo (Sideboard & Flatbed)
– Niestandardowe ślady opon
– Opcje kolorów
– Różnorodność unikalnych typów i konfiguracji opon
– HQ Model zewnętrzny i wewnętrzny
– Fizyka realistyczna
– Wiele więcej..

Credits:
Rng3r

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *