Rock Rod # 1 v2 Full IK Physics Rig V2.1.0 Mod

Rock Rod # 1 v2 Full IK Physics Rig V2.1.0 Mod

Instrukcje w przypadku braku modów w garażu kariery:
1. Subskrybuj mod na mod.io
2. Pobierz plik poniżej.
3. Otwórz Snowrunner, przejdź do „Modów” w menu głównym, sprawdź, czy mod jest wymieniony / zainstalowany „RockBouncerTest”, a następnie zamknij grę.
4. Przejdź do: /Documents/MyGames/SnowRunner/base/Mods/.modio/mods/120463/ i zastąp plik bouncer.pak tym, który został pobrany.

Rock Rod # 1 v2 Full IK Physics Rig V2.1.0 Mod

5. Uruchom ponownie grę, bramkarz powinien znajdować się na liście ciężarówek w garażu. (Brak obrazu cały czarny ekran ** Modding te obrazy nie są jeszcze obsługiwane **)

Credits:
gonzo23ks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *