Rzeczywista waga v1.0 Mod

Rzeczywista waga v1.0 Mod

To wszechstronny mod, który zmienia wiele rzeczy. Cel tego moda: trudność gry będzie zależeć od ładunku, a nie od samych ciężarówek.
Wybierz swojego zwiadowcę i ciesz się nim, nie tknij w tym, który jest zdecydowanie lepszą opcją.

Oryginalna gra skupia się na obniżaniu wersji ciężarówek i zwiadach, aby uczynić grę łatwiejszą lub trudniejszą, w zależności od wybranej maszyny, co skutkuje sprzedażą wszystkich początkowych ciężarówek, jazdą do Rosji i wybieraniem znacznie lepszych ciężarówek z Always – AWD i Activable / Always – DiffLock, aby gra była mniej uciążliwa.
Z tego powodu ładunek i ślady (nawet te gigantyczne) były niedoważone, koła nie miały tarcia ani przyczepności, inaczej nigdy nie będziesz przenosić żadnego ładunku. Innym rezultatem tego projektu było to, że mniejsi zwiadowcy mogli przenosić 2 palety pełne cementu lub cegieł nawet w najbardziej absurdalnych warunkach terenowych, co jest zadaniem zarezerwowanym dla ciężarówek.
Z czasem dowiesz się, co ciężarówka może wykonać zadanie, które musisz wykonać, a niektóre prace zostaną pozostawione na później, tak jak w oryginalnej grze, ale z różnych powodów, teraz znacznie ważniejsze jest czyszczenie dróg i budowanie mostów. elewacje znacznie zmienią Twój plan trasy, a niektóre ładunki / przyczepy będą lepiej przenoszone z 2 ciężarówkami zamiast 1, aby ułatwić Ci życie

Ta zmiana / nadpisanie moda:
– Wszystkie pliki zawieszenia (w tym DLC): Sztywniejsze dla ciężarówek (tylne zawieszenie jest mocniejsze, aby wytrzymać zwiększony ciężar ładunku / przyczep / naczep); bardziej miękki i „terenowy” dla harcerzy.
– Wszystkie pliki kół (nawet szablony, ale nie te dotyczące przyczep i naczep): Większa ogólna przyczepność i lepsze osiągi w każdym terenie
– Pliki Scout (No Tatarin): Zmieniono rozkład masy i rozmieszczenie kół w razie potrzeby (jeśli masz mody, które już zmieniają zwiadowców, nadpiszą je)
– Wszystkie pliki silników: Ciężarówki + 50% mocy, remont zwiadowców, Rosjanie i Amerykanie mają teraz taką samą moc. Większa moc na starych silnikach (nie% w stosunku do oryginału, ale nowa wartość w każdym z nich)
– Wszystkie pliki skrzyń biegów: ciężarówki mają teraz 10 biegów, a zwiadowcy mają 6 biegów (z wyjątkiem tego, że jeden zwiadowca używa skrzyni biegów ciężarówki, w tym przypadku będzie miał 10 biegów) i większą prędkość (ale nie tak jak prędkość samochodu wyścigowego, to są skrzynie biegów do jazdy terenowej i ciężkich ładunków. Niektóre są bardziej złożone i mają więcej funkcji, ale żadna skrzynia biegów nie osiągnie 100 km / h – 60 m / h, być może) Około 20% większa prędkość na wyższym biegu na skrzyniach biegów.
Również H jest przeznaczony do jazdy z prędkością na szutrze, L, L- i L + są przeznaczone do załadowanych ciężarówek w błocie, ziemi, wzniesieniach i asfalcie (jeśli ciężarówka się nie porusza), ale możesz zrobić to, co najbardziej Ci odpowiada.
– Wszystkie pliki ładunków: ładunki zostały ponownie zważone zgodnie z rzeczywistym odpowiednikiem, a niektóre nieokreślone ładunki, takie jak skrzynie ogólne ważą teraz więcej (możesz zasugerować zmiany wagi, jeśli możesz ekstrapolować przykład na poparcie swojego twierdzenia).
– Wszystkie pliki przyczep: waga przyczepy większa (x5 – x15 więcej w zależności od modelu). Ciężkie przyczepy są również cięższe, większe są ok. 40.000 kg (duża platforma itp.) Środek ciężkości również jest dostosowany, nie jestem masoquistą ani złym, nie chcę, aby przyczepa się przechyliła, a my musimy ponownie rozpocząć całą misję, ponieważ przyczepa się nie porusza , nawet jeśli Zeus Himseft nam pomoże. Więcej części naprawczych, paliwa i kół
– Pliki wszystkich dodatków: ważono dodatki, zmieniono środek masy. Więcej części naprawczych, paliwa i kół, a także większa waga, mocniejsze dźwigi.

Ten mod się nie zmienia:
– Pliki ciężarówek (z wyjątkiem Scoutów)
– Pliki wciągarek
– Nie dodaje więcej kół ani rozmiaru kół do ciężarówek lub zwiadowców
– Nie dodaje więcej silników do ciężarówek lub zwiadowców
– Nie dodaje paliwa do ciężarówek ani zwiadowców
– Nie dodaje więcej opcji skrzyń biegów do ciężarówek lub zwiadowców

– INSTALACJA RĘCZNA –
Otwórz plik Initial.pak znajdujący się w Epic gamesSnowRunneren_uspreloadpaksclient, przenieś plik multimedialny do pliku initial.pak
w ten sposób nie zmienisz innego moda, który zmienia pliki ciężarówek i tym podobne

Credits:
LactobasilusOG

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *