Snowrunner – duże ciężarówki, duże błoto, pojazdy i kontrakty

Snowrunner – duże ciężarówki, duże błoto, pojazdy i kontrakty

Nowa ekscytująca gra Snowrunner , która jest… tak, zgadłeś, kontynuacja gry Mudrunner , to fantastyczny symulator jazdy, który oferuje mnóstwo przygód. Akcja rozgrywa się w ekstremalnie trudnych warunkach terenowych w USA i Rosji, a dostępne pojazdy różnią się od klasycznych pickupów i samochodów 4×4 po ogromne platformy handlowe i przemysłowe, a nawet można zobaczyć (i prowadzić) kilka maszyn wojskowych . Nowy zwiastun, który pojawił się niedawno, pokazuje sporo z nich w akcji, a także daje rzut oka na to, co staniesz, jeśli odważysz się postawić stopę na tym trudnym terenie. Możesz uzyskać ogólne pojęcie o tym, co możesz spotkać podczas swoich poszukiwań.

W Snowrunner masz wiele różnych map, które obejmują trzy różne regiony i razem tworzą terytorium, które jest ponad trzy razy większe niż nieruchomości, które dostajesz w Mudrunner. Każda mapa oferuje graczom różne umowy i misje do wykonania, a nie ma punktów kontrolnych ani wstępnie ustalonych tras, co oznacza, że to, co robisz i jak osiągasz swoje cele, zależy wyłącznie od Ciebie. Sklep w grze daje szeroki wybór: istnieje 40 różnych pojazdów do prowadzenia, od „zwiadowców” zbyt ciężkich wozideł, wszystkie mają konfigurowalne silniki, ustawienia skrzyni biegów, zawieszenia, opony i wiele innych ciekawych funkcji.

Gdy zagłębisz się w grę, odkryjesz nowe regiony i punkty orientacyjne, a wiele z nich będzie miało bezpośredni wpływ na świat gry. Kontynuuj, a w końcu dotrzesz do zawartości końcowej Snowrunner: zyskowne kontrakty, które poprowadzą Cię przez wiele map, wymagają dokładnego planowania i poważnego zarządzania zasobami, aby osiągnąć. Jesteś gotowy?

W tej chwili nie mogę sobie wyobrazić, że osiągam ten punkt, ponieważ zbyt łatwo mnie rozprasza, ale przyznaję, że ma pewien urok – cały ten pomysł szlifowania narzędzi przez głębokie i lepkie błoto na trudnym terenie gdzieś w dziczy… to jest naprawdę coś niezwykłego. Nie mam nic przeciwko, jeśli Andy Kelly ma duże platformy na szeroko otwartych autostradach ; Z przyjemnością wezmę podstępne czołgi przez syberyjską pustynię.

(Z drugiej strony, podejrzewam, że byłby również zainteresowany Snowrunnerem: bardzo chciał dotrzeć do sedna fizyki w Spintires (pierwotna wersja Mudrunnera) i nie bał się błota i przyczepności, ale przyznał nieco rozczarowany w swojej recenzji z 2014 roku, że „jego zakres jest niewiarygodnie ograniczony, do tego stopnia, że wydaje się być wersją Early Access”. Wygląda na to, że Snowrunner nie będzie cierpiał z powodu tego rodzaju ograniczeń).

Wydanie Snowrunner zaplanowano na 28 kwietnia w Epic Games Store .

Credits:
Snowrunner PC Mods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *