Snowrunner – Season Pass & Premium Edition Trailer

Snowrunner – Season Pass & Premium Edition Trailer

SnowRunner: Season Pass & Premium Edition Trailer pokazuje mnóstwo treści po premierze!

Zapnij pasy na przyszłość SnowRunner dzięki naszemu zwiastunowi przepustki sezonowej! Góry treści pojawią się po uruchomieniu – nowe mapy, pojazdy, misje, narzędzia do modyfikacji i wiele więcej!

SnowRunner będzie się powiększał po uruchomieniu
SnowRunner, Sabre Interactive i nowa generacja terenowej gry Focus Home Interactive zostaną wprowadzone 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC. Rozszerzając i ulepszając każdy aspekt oryginalnej gry MudRunner, terenowy gigant będzie się rozwijał po premierze dzięki ogromnej przepustce sezonowej, która dodaje nowe mapy, funkcje, pojazdy, typy misji i wiele innych. Obejrzyj zwiastun przepustki sezonowej i edycji Premium, aby uzyskać pełny przegląd tego, na co czekają właściciele przepustki sezonowej i wersji premium.

Cztery fazy treści
Zawartość przepustki sezonowej będzie dostarczana w czterech etapach, każdy z własnym motywem i nowym regionem: Wyszukaj i odzyskaj; Eksploruj i rozwijaj; Zlokalizuj i dostarcz; z ogromną ekspansją jako czwartą fazą. Z każdym krokiem gracze otrzymają zupełnie nowe pojazdy i będą mogli odkrywać nowe, ogromne regiony, w tym wielką białą północ Kanady, piękną nową lokalizację franczyzy. Przybędą także nowe regiony w Rosji i Wisconsin, w których gracze będą mogli odkrywać samotnie lub z przyjaciółmi.
Nawet osoby bez przepustki sezonowej otrzymają bezpłatnie nowe treści, w tym nowe aktywności, bardziej ekstremalne ładunki, skórki, testy i wiele innych.

Nowe sposoby gry
Plan po uruchomieniu SnowRunner wykracza poza dodawanie kolejnych map, pojazdów i treści. Wsparcie moddingu będzie nadal udoskonalane i rozszerzane, a nowe typy misji i działań zabiorą graczy w nowe rodzaje przygód terenowych, takich jak polowanie na zaginiony wrak bombowca z II wojny światowej.

Bądź na bieżąco, ponieważ SnowRunner będzie się nadal poprawiał dzięki nowym i dzikim lokalizacjom, kultowym pojazdom i markom oraz ekscytującym przygodom.

SnowRunner wprowadza 28 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Przepustka sezonowa jest dostępna jako część Edycji Premium, zawierającej nowe pojazdy, mapy, działania i wiele więcej w ciągu kilku faz w kolejnych miesiącach. Zamówienia w przedsprzedaży i ich ekskluzywne bonusy są dostępne w oficjalnym sklepie.

Credits:
Snowrunner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *