SnowRunner to otwarta gra wideo z ogromną mapą

SnowRunner to otwarta gra wideo z ogromną mapą

Istnieje tak ogromna liczba gier wideo, że z pewnością każdy może znaleźć coś, z czym może się odnosić. Ta szczególna gra, o której tu będziemy rozmawiać, jest świetna dla miłośników jazdy w terenie i odważnych – tych graczy, którzy kochają życie na szlaku, którzy nie przejmowali się ulicami i torami wyścigowymi.

SnowRunner zapewnia naprawdę ostre i wszechstronne wrażenia z życia. W tej fantastycznej grze masz możliwość kierowania ciężarówkami, przyczepami i przyczepami tak znanych producentów samochodów jak Ford i Chevrolet w otwartym świecie, który obejmuje wiele różnych lokalizacji w różnych częściach USA i Rosji. Możesz odkryć ponad 30 kilometrów kwadratowych trudnego terenu i spróbować szczęścia i przetestować swoje umiejętności w setkach umów i czynności, które musisz wykonać.

SnowRunner to otwarta gra wideo z ogromną mapą

To z pewnością nie byłaby taka świetna gra dla gearheadów, gdyby personalizacja nie była możliwa. Na szczęście gra oferuje wiele możliwości personalizacji. Gracze mogą zdecydować o zoptymalizowaniu silników, skrzyń biegów, zawieszeń, a nawet opon, aby były lepiej przystosowane do robienia wszystkiego, co trzeba. Można nawet zmienić układ napędowy pojazdu, jeśli wymaga tego sytuacja.

I wreszcie, oto system otwartego świata, co oznacza, że gracze mogą swobodnie wędrować i zapoznawać się z różnego rodzaju lokalizacjami oraz próbować przetestować wiele ukrytych pojazdów i ulepszeń. Nie będziemy dalej zagłębiać się w szczegóły, o wiele lepiej jest po prostu obejrzeć zwiastun. Znajdziesz go poniżej.

SnowRunner ma zostać wydany 28 kwietnia 2020 roku i będzie dostępny na PC (poprzez Epic Games Launcher), PS4, a także Xbox One. Co sądzisz o tej grze? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. I spójrz na listę gier wyścigowych, które przygotowaliśmy wcześniej.

Credits:
Snowrunner mods PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *