Strawberry Canyon (mapa PTS) 0.1.1 Mod

Strawberry Canyon (mapa PTS) 0.1.1 Mod

Ta mapa jest wystarczająco szczegółowa, aby czerpać przyjemność z odkrywania, i będzie aktualizowana, gdy będzie dostępny dostęp do kolejnych funkcji edytora map.

Obecnie nie mamy dostępu do funkcji garażu, stacji paliw i celów misji. Możesz spodziewać się, że wszystkie one pojawią się na tej mapie w przyszłości.

Na tej mapie jest 5 pojazdów, spróbuj je wszystkie znaleźć!

Pojazd startowy:
Chevrolet CK1500

Zablokowane / ukryte:
Hummer H2
Yar 87
Royal BM17
Tayga 6436

Skomentuj krytykę i prośby.

Aby zainstalować tę mapę, najpierw ją zasubskrybuj. Następnie w wersji Snowrunner w wersji PTS, aktywuj mod. Następnie w menu głównym wybierz Nowa gra, a następnie Scenariusze niestandardowe. Wybierz mapę i ciesz się. Obecnie, aby ponownie uruchomić mapę, musisz ręcznie usunąć poprzednią lokalizację zapisu pliku. Można to znaleźć na stronie: C: UsersDocumentsMy GamesSnowRunnerBetabasestorage <long-unique-crazy-mix-of-nums-and-letters

Po prostu wiedz, że zapisz pierwszy slot gry to CompleteSave, a zapisz drugi slot gry to CompleteSave1 i tak dalej.

Credits:
ifthisthenthat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *