Systemy 2007 BAE Caiman CMTV v1.0.2 Mod

Systemy 2007 BAE Caiman CMTV v1.0.2 Mod

Caiman to pojazd opancerzony z kadłubem w kształcie litery V, oparty na rodzinie średnich pojazdów taktycznych (FMTV) i nisko opancerzonej kabinie (LSAC), początkowo opracowany przez Stewart & Stevenson. Stewart & Stevenson został później przejęty w 2005 roku przez Armor Holdings, który opracował Caiman na podstawie projektów FMTV i LSAC. Armor Holdings był również właścicielem firmy O'Gara-Hess & Eisenhardt (która miała wyłączne prawa do zestawów pancerza, które wojsko USA wybrało dla swoich Humvees) i Integrated Textile Systems (który miał włókno polietylenowe o ultra wysokiej masie cząsteczkowej zwane Tensylon, które jest przetwarzane na pancerz kompozytowy) w tym czasie. BAE Systems przejęło Armor Holdings w 2007 roku i obecnie opracowuje i produkuje Caiman oraz rodzinę średnich pojazdów taktycznych, na których jest oparty.

Został przetestowany na obu wersjach Snowrunnera (publicznej i oryginalnej) iw trybie dla wielu graczy działa dobrze, pojazd ma jeszcze 5 opcji dostosowywania kolorów, opcje dwóch kół (jedna jest z łańcuchami), mały ogród i światła, będę stopniowo dodawać więcej opcji. Dźwięki pochodzą od Chevroleta Apache

Credits:
Barek532

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *