Systemy 2007 BAE Caiman CMTV v1.0.2 Mod

Systemy 2007 BAE Caiman CMTV v1.0.2 Mod

Caiman to pojazd opancerzony z kadłubem w kształcie litery V, oparty na rodzinie średnich pojazdów taktycznych (FMTV) i nisko opancerzonej kabinie (LSAC), początkowo opracowany przez Stewart & Stevenson. Stewart & Stevenson został później przejęty w 2005 roku przez Armor Holdings, który opracował Caiman na podstawie projektów FMTV i LSAC. Armor Holdings był również właścicielem firmy O'Gara-Hess & Eisenhardt (która miała wyłączne prawa do zestawów pancerza, które wojsko USA wybrało dla swoich Humvees) i Integrated Textile Systems (który miał włókno polietylenowe o ultra wysokiej masie cząsteczkowej zwane Tensylon, które jest przetwarzane na pancerz kompozytowy) w tym czasie. BAE Systems przejęło Armor Holdings w 2007 roku i obecnie opracowuje i produkuje Caiman oraz rodzinę średnich pojazdów taktycznych, na których jest oparty.

Został przetestowany na obu wersjach Snowrunnera (publicznej i oryginalnej) iw trybie dla wielu graczy działa dobrze, pojazd ma jeszcze 5 opcji dostosowywania kolorów, opcje dwóch kół (jedna jest z łańcuchami), mały ogród i światła, będę stopniowo dodawać więcej opcji. Dźwięki pochodzą od Chevroleta Apache

Credits:
Barek532

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *