TATRA Truck Phoenix 8 × 8 V1.0 Mod

TATRA Truck Phoenix 8 × 8 V1.0 Mod

Kreatywny geniusz i mistrzostwo najlepszych projektantów – to TATRA. Jego jasne i dosłownie wizjonerskie pomysły wraz z oddanym sercem zostały zapisane złotymi literami w historii projektowania pojazdów jako TATRA VEHICLE CONCEPT. Gdzie jest jego tajemnica? TATRA oferuje unikalną koncepcję podwozia, która narodziła się w drugiej dekadzie ubiegłego wieku i nie została jeszcze przekroczona. Przeczytaj więcej o projektowaniu pojazdów.

Ten mod do ciężarówki oferuje podwozie 8X8 (półosie), wysokiej jakości wnętrze, funkcjonalne lusterka i wskaźniki, dodatki, kolory i 2 (dwa) specjalne kamuflaże.

Credits:
Rng3r

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *