Tayga SE Coop Wersja 2.0.1 Mod

Tayga SE Coop Wersja 2.0.1 Mod

Użyj winrar, aby zamienić pliki. Zawsze pamiętaj o utworzeniu kopii zapasowej wszystkich plików, które zastępujesz lub modyfikujesz.

To archiwum zawiera wszystkie zmodyfikowane pliki z mojego modu Tayga, ma to zastąpić podstawowe pliki gier. Używaj tylko tych plików, które chcesz.

2.0: Rosyjskie minikrany są mocno zmodyfikowane, ponieważ znajdują się teraz z tyłu ciężarówki. Przypomnij o tym przed nadpisaniem plików.

Na przykład: nie nadpisuj plików „silnika”, jeśli nie chcesz zmieniać podstawowych silników gier.

(Wcale nie jestem ekspertem, ten mod został stworzony na życzenie. Możesz wskazać błędy)

Aby w pełni bezpiecznie korzystać, wypróbuj powyższy mod subskrypcji.

Credits:
LoB1325

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *