Tuned K1500 V1.2 Mod

Tuned K1500 V1.2 Mod

To dość łagodny mod. To zdecydowanie zwiększa możliwości terenowe ciężarówki, ale nie wykracza poza realizm. Wiele z tych ciężarówek jest modyfikowanych w taki sposób w prawdziwym świecie. Ma to na celu zwiad / przeszukiwanie / jazdę szlakiem i nie wykonywanie misji przez holowanie przyczep.

Co się zmieniło:
Silniki: Wszystkie trzy silniki to warianty V8 o pojemności 6,2 litra, które otrzymuje Hummer H2.

Dźwięk silnika: dźwięki silnika zamieniono na dźwięk Hummer H2.

Zawieszenie: trzy opcje zawieszenia: zapas, wysoki i ostateczny. Wszystkie trzy zostały dostosowane w celu uzyskania lepszej jakości jazdy i elastyczności. Zawieszenie Ultimate jest wybierane w celu uzyskania maksymalnego potencjału na kołach. Ciężarówka może przyjmować dodatki, ale będzie kucała z tyłu. Duży bagażnik dachowy kuca źle przy prędkości. Przyczepy również przykucną i mogą podnieść przedni koniec w niektórych sytuacjach.

Opony: wiele opon dodanych z 35 ″, 39 ″ i 44 ″

Credits:
sicksixgamer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *