Tuned K1500 V1.2 Mod

Tuned K1500 V1.2 Mod

To dość łagodny mod. To zdecydowanie zwiększa możliwości terenowe ciężarówki, ale nie wykracza poza realizm. Wiele z tych ciężarówek jest modyfikowanych w taki sposób w prawdziwym świecie. Ma to na celu zwiad / przeszukiwanie / jazdę szlakiem i nie wykonywanie misji przez holowanie przyczep.

Co się zmieniło:
Silniki: Wszystkie trzy silniki to warianty V8 o pojemności 6,2 litra, które otrzymuje Hummer H2.

Dźwięk silnika: dźwięki silnika zamieniono na dźwięk Hummer H2.

Zawieszenie: trzy opcje zawieszenia: zapas, wysoki i ostateczny. Wszystkie trzy zostały dostosowane w celu uzyskania lepszej jakości jazdy i elastyczności. Zawieszenie Ultimate jest wybierane w celu uzyskania maksymalnego potencjału na kołach. Ciężarówka może przyjmować dodatki, ale będzie kucała z tyłu. Duży bagażnik dachowy kuca źle przy prędkości. Przyczepy również przykucną i mogą podnieść przedni koniec w niektórych sytuacjach.

Opony: wiele opon dodanych z 35 ″, 39 ″ i 44 ″

Credits:
sicksixgamer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *