Tuyuta Hailex 4×4 v1.1 Mod

Tuyuta Hailex 4×4 v1.1 Mod

Gra SnowRunner (od teraz będzie określana jako SR) , SR _dlcs, SR _templates, klasy SR, SR cargo, dodatki SR, edytor SR, koła SR, siatki SR, dźwięki SR, mapy SR, środowisko SR, modele SR, Przeglądarka modów SR, wszystkie inne rzeczy wykonane i dostarczone przez Sabre Interactive i Focus Home Interactive należą do ich właścicieli. NIE REKLAMUJĘ żadnego z nich.

Mod bazuje na Toyocie Hilux 4×4 Pickup SR5 . z 1982 roku

Wszystkie modele/części w tym modzie są pobierane z różnych ** stron internetowych. Nie żądam ich. Połączyłem je tylko w tę ostatnią ciężarówkę. DZIĘKI WSZYSTKIM WSZYSTKIM MODELARZOM ZA PIĘKNE TWORZENIA.
SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA:

GLITCHWORKS, POGHRIM, JAKUB, AZOV #DAJ NAM CIĄŻARÓWKI, TRANCEDTORNADO, THIEME, MR. SNRUB i Fonta za pomoc w tworzeniu tego modu.

I SZABLA, FOCUS, HAVOK, MODERATORZY I CZŁONKOWIE SPOŁECZNOŚCI DISCORD I SNOWRUNNER MOD ZA ICH WSPARCIE.

Mod jest kompatybilny z PC, a później (jeśli wszystko pójdzie dobrze) z XBox, PS i Switchem.
Mod ma 9 ustawień kolorów specjalnych tekstur
Dołączone niestandardowe dodatki (pobrane z różnych ** stron internetowych).
Tylko przyczepa Scout może być dołączona.

Credits:
FD1985

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *