Ulepszony Chevy C70 Kodiak „K70 SuperTruck” M181 V1.0 Mod

Ulepszony Chevy C70 Kodiak „K70 SuperTruck” M181 V1.0 Mod

Ten mod na początku był tylko wyzwaniem dla mnie. Chciałem wziąć zwykłego C70 i rzucić na niego wszystko. Zrób z niego fajny, użyteczny i zgrabny zestaw. Uważam, że po wielu próbach i błędach trafiłem na coś wyjątkowego. Teraz nie jest to pozbawione wad *, ale za chwilę wracamy do nich.

Zmienione w magazynie C70 obejmują:
– Silniki Navistar
– Poprawiono masę i dynamikę pojazdu
– Dodano skrzynię biegów CrawlerBox HD
– Niestandardowe zawieszenie w Soft & HD
– Dodano opcje kół *
– Wciągarki zamienione na zestaw Heavy z Autonomous Winch HD
– Nowe opcje snorkelingu
– Standardowy napęd na wszystkie koła *
– Wiele nowych dodatków do ramek
– Wiele nowych opcji dostosowywania

Teraz znane problemy oznaczone *. C70 ma naprawdę wąską tylną oś, więc niektóre tylne opony nie są przymocowane do piast. Mogłem to zmienić, ale myślę, że wygląda to głupio z naprawdę wąskim tylnym rozstawem. Następnie ciężarówka ma standardowe AWD, ale pojawia się z wizualizacją 2WD. Zrobiłem w sklepie oś 4WD 1 $, więc jest to łatwa samodzielna naprawa.

Ta ciężarówka jest dziwna, dzika i po prostu zepsuta. Ale podobnie jak Leatherman prawdopodobnie będzie wymagał wykonania zadania.

Polecam zakup moda Off Road Trailers FOXCRF450RIDER, aby uzupełnić zwiększoną wysokość jazdy. Stado zostało trochę zwiększone i bardzo podniesione. (W tym momencie znak towarowy M181. Tylne siodełko ratunkowe zostało zoptymalizowane do użytku z Off Road M747.)

Nadal jestem całkiem nowy w modyfikowaniu XML, więc daj mi znać, napisz recenzję i daj mi znać, co myślisz. Dziękuję LoB1325 za pomoc w drodze.

Historia wersji:
30 lipca 2020 – 1.0.0
Wersja wydania
– Obniżono nieco poziomy odblokowania opon

29 lipca 2020 – 0.9.0
Wersja testowa przedpremierowa

Credits:
maxmike181 & bnsft666

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *