Ulepszony Intl Loadstar 1700 „RockCrawler” M181 V1.0 Mod

Ulepszony Intl Loadstar 1700 „RockCrawler” M181 V1.0 Mod

Waniliowa Loadstar to ciekawe zwierzę. To zwiadowca, ale to duży chłopiec. Nie dość zwinny, by nadążyć za CK1500, ale nie dość złośliwy, by bawić się Fleetstar. Pomyślałem więc, dlaczego nie zmodyfikować go tak, aby obejmował obie bazy?

To kolejny z moich tradycyjnych modów z serii Enhanced Series, zawierający wszystko, czego oczekujesz, z jednym małym zwrotem akcji. Ponieważ Loadstar jest ciężką ciężarówką, poddałem go zabiegowi HD.

Zmiany w standardowym Loadstar 1700 obejmują:
– Więcej opcji dostosowywania wyglądu i wydajności
– Silniki Fleetstar i Transtar
– Transmisja CrawlerBox HD
– Dostrojone ostateczne zawieszenie RockCrawler
– Więcej kół i opon
– Zmieniono zestaw dźwięków
– Większy zbiornik paliwa pasujący do większych silników
– Możliwość holowania średnich przyczep
– Brak blokady regionu

Polecam zakup moda Off Road Trailers FOXCRF450RIDER, jeśli planujesz podnieść ciężarówkę w jakimkolwiek zakresie. To są przyczepy użyte na zdjęciach.

Jeśli masz jakieś uwagi lub wątpliwości, daj mi znać. A jeśli jest to coś, co wymaga korekty, zgrupuję rzeczy i wypuszczę łatkę. Wszelkie recenzje i oceny również są mile widziane.

Historia wersji:
15 sierpnia 2020 – 1.0.0
– Pierwsze wydanie (patrz strona główna, aby zobaczyć zmiany w magazynie 1700)

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *