Yar87 Exploration Trailer v1.0.0 Mod

Yar87 Exploration Trailer v1.0.0 Mod

Kolejna prosta przyczepa tym razem dostosowana do nietypowych wymiarów yar87. Mod został pierwotnie zaprojektowany do gry waniliowej.
Zasada pozostaje ta sama, pozostaje stosunkowo karna (droga i ciężka), ale oferuje dobre możliwości naprawy i tankowania:

Wydajność napraw = „350”
Pojemność paliwa = „330”
WheelRepairsCapacity=”2″

Cena = „18200” (Sposób, aby naciskać, aby go nie porzucać, a czterokrotne zwiększenie autonomii roku ma swój koszt.)

Występuje w 3 kolorach:
– Czerwony dostosowany do koloru domyślnego.
– Pomarańczowa dostosowana do pomarańczowego koloru rocznika.
– Ciemnoszary, neutralny, pasujący do wszystkiego.

Credits:
fwdd

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *