Zamienniki tekstur – pojazdy v1.0 Mod

Zamienniki tekstur – pojazdy v1.0 Mod

Zawiera pliki tekstur do:
– Zikz 5368 (mniej błyszczący)
– Derry Longhorn 4520 (zmieniono grill i chromowane części na czarne)
– CK1500 (brudniejsze i szare wnętrze)

Tekstury należy zainstalować ręcznie.

1. Za pomocą programu WinRar otwórz plik shared_textures.pak znajdujący się w następującym katalogu:
C: Pliki programów Epic GamesSnowRunneren_uspreloadpaksclient

2. W shared_textures.pak przejdź do [textures] pct, następnie przeciągnij zawartość re-textures.zip (ten mod) do folderu pct i kliknij OK.
następnie kliknij OK, aby dodać pliki.

3. Poczekaj, aż WinRar ponownie zapakuje katalog, a następnie zamknij WinRar.

Uwaga: ponowne pakowanie shared_textures.pak może zająć kilka minut i wygląda na to, że nic nie robi. Po prostu bądź cierpliwy i pozwól WinRarowi zrobić swoje. Pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową wszystkich modyfikowanych plików. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz przywrócić grę za pomocą funkcji „weryfikuj” w programie uruchamiającym gry Epic.

Credits:
dolesen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *