Zamienniki tekstur – pojazdy v1.0 Mod

Zamienniki tekstur – pojazdy v1.0 Mod

Zawiera pliki tekstur do:
– Zikz 5368 (mniej błyszczący)
– Derry Longhorn 4520 (zmieniono grill i chromowane części na czarne)
– CK1500 (brudniejsze i szare wnętrze)

Tekstury należy zainstalować ręcznie.

1. Za pomocą programu WinRar otwórz plik shared_textures.pak znajdujący się w następującym katalogu:
C: Pliki programów Epic GamesSnowRunneren_uspreloadpaksclient

2. W shared_textures.pak przejdź do [textures] pct, następnie przeciągnij zawartość re-textures.zip (ten mod) do folderu pct i kliknij OK.
następnie kliknij OK, aby dodać pliki.

3. Poczekaj, aż WinRar ponownie zapakuje katalog, a następnie zamknij WinRar.

Uwaga: ponowne pakowanie shared_textures.pak może zająć kilka minut i wygląda na to, że nic nie robi. Po prostu bądź cierpliwy i pozwól WinRarowi zrobić swoje. Pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową wszystkich modyfikowanych plików. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz przywrócić grę za pomocą funkcji „weryfikuj” w programie uruchamiającym gry Epic.

Credits:
dolesen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *