ZIL Drwal v1.1 Mod

ZIL Drwal v1.1 Mod

Czy nadal jeździsz po drogach? Czas zapomnieć o asfalcie i drogach, teraz odkryjesz koncept – „wskazówki”! Z „Drwalem” nie ma objazdów i objazdów, proste i tylko proste!
Drwal zaprojektowany i zbudowany przez Dr.Broman's Place.
Mod jest wciąż testowany. Z powodu braku czasu salon jest chwilowo niedostępny, zostanie sfinalizowany. Nie na konsolach i nie planowano.
Specjalne podziękowania dla Olega „Startone” za dostarczony model kabiny 3D.

Credits:
Buxarin_Barin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *