Żuraw amerykański AZOV 73210 (ulepszony) i Lift Suspension V1.1.0 Mod

Żuraw amerykański AZOV 73210 (ulepszony) i Lift Suspension V1.1.0 Mod

Wygląda na to, że AZOV 73210 został zaprojektowany do transportu ciężkiego dźwigu. Ten mod właśnie to robi. Pierwotnie stworzony dla mnie, ale pomyślałem, że się nim podzielę.

Tutaj dodałem żuraw amerykański, wzmocniłem go i usztywniłem zawieszenie.

Dodano żuraw amerykański i dużo mocniejszy.
Żuraw rozciąga się nieco dłużej niż zapas.
Trzy rodzaje zawieszenia, kolby, dźwigu i podniesione.

Amerykański żuraw przeszedł gruntowny remont, ale nie jest zbyt mocny. Może podnieść Taygę (jak pokazano na zdjęciach), ale każda ciężarówka cięższa niż ta i będzie walczyć / przewrócić się. Ciężar dźwigu został podniesiony, aby nadać ciężarówce przyzwoitą przeciwwagę dla podnoszonych ładunków. Może to sprawić, że żuraw amerykański w grze będzie zbyt ciężki dla innych ciężarówek (nie przeszkadza mi to, ponieważ jest to jedyna ciężarówka, na której używam tego żurawia). Pozwoliłem również, aby żuraw sięgał dalej niż magazyn, aby uzyskać maksymalny zasięg.

Opcja zawieszenia żurawia, którą dodałem, jest wysoce zalecana, gdy żuraw jest zamontowany ze względu na jego masę. Jeśli nie używasz żurawia, zapasy (które są nieco wyższe niż wanilia) i podniesione są miłym dodatkiem, aby dać mu prześwit. Podwyższone zawieszenie nie będzie działać poprawnie z dźwigiem ze względu na długość kotew.

Dodano również mini dźwigi, ale jak dotąd nie dostosowałem ich mocy. Może pojawić się w innym wydaniu.

Działa w COOP.
Jak zainstalować mod? Polecam instalację ręczną.

Subskrybuj powinien działać, ale nie przetestowałem go. W pliku .zip znajduje się folder do ręcznej instalacji. Zainstaluj RĘCZNIE, aby używać w COOP!

Jak zainstalować ręcznie (zalecane):
Zamknij grę i wykonaj kopię zapasową oryginalnego pliku „initial.pak” przed rozpoczęciem!

1) Pobierz i rozpakuj plik. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję WinRAR.

2) Przejdź do katalogu gry (tj. C: Program FilesEpic GamesSnowRunneren_uspreloadpaksclient) i otwórz „initial.pak” za pomocą WinRAR (lub zmieniono na initial.zip, ale nie zapomnij zmienić go z powrotem na .pak po).

3) Przejdź do [media]> zajęć

4) Otwórz ten plik mod „azov_73210_uscrane_suspensions” w WinRAR. Kliknij dwukrotnie zajęcia.

5) Przeciągnij i upuść pliki, które pobrałeś do odpowiednich folderów w katalogu gry i potwierdź akcję przyciskiem „OK” w nadchodzącym oknie bez zmiany żadnych wartości. Zastąpi oryginalny plik.

6) Rozpocznij grę i ciesz się.

Wersja 1.1.0
Duże zakotwiczenia dźwigu nie zaczepiają już tylnych kół podczas skrętu
Zaktualizowano opcje malowania ciężarówek (powinno teraz działać z subskrypcją)
Dodano oba mini dźwigi i lekko je wzmocniono, aby nie zostały przytłoczone. EX Mini US Crane będzie prawie podnosić przyczepę burtową, Mini RU Crane nie będzie.

Credits:
bASher1991

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *