Azov 42-20 Antarctic XXL V1.0 Mod

Azov 42-20 Antarctic XXL V1.0 Mod

Ten Azov 42-20 XXL jest ulepszoną wersją tego rodzaju bezużytecznej wersji standardowej. Posiada dwa zestawy wyższego zawieszenia. Jedna dla domyślnych opon 71 ″, a jeśli chcesz być duża, jedna dla 79 ″ Tayga Mudtires.

Układ kierowniczy został również dostrojony, teraz masz sterowanie na pierwszej (25 °) i ostatniej (10 °) osi, jednocześnie ulepszając przegubowy układ kierowniczy (15 °) z ulepszoną pompą hydrauliczną. Przy takim ustawieniu promień skrętu tego dość dużego pojazdu jest ograniczony do minimum.

Egines i skrzynia biegów zostały zmodernizowane, aby mogły zawierać skrzynie biegów terenowych i prędkości. Są one zgodne ze zmodyfikowanym Azov-64131 przez blackdrizzta. Kredyty należą do niego.

Aby Azov 42-20 był bardziej wszechstronny, ma kredens i platformę dodaną, jednocześnie będąc w stanie umieścić Minicrane z tyłu lub na środku. Dodatkowe części zapasowe są przechowywane na dachu w celu szybkiego zestawu do naprawy w terenie, a najdroższa wciągarka ma teraz tryb autonomiczny, więc przechylanie się i czekanie na ratunek nie jest już potrzebne.

Credits:
Eastside453

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *