Azov 5319 BHF v1.0 Mod

Azov 5319 BHF v1.0 Mod

Niestandardowa wersja oryginalnej ciężarówki Azov 5319 BHF z gry. Cała konfiguracja ciężarówki została przerobiona. Domyślne nazwy dodatków i części tuningowych zostały zachowane we wszystkich językach, w których dostępna jest gra.

Cechy ciężarówki:
4 modele silników
4 modele skrzyń biegów
5 modeli wyciągarek
3 modele zawieszeń
18 kompatybilnych dodatków
21 kompatybilnych części tuningowych
64 opcje opon
46 opcji kolorystycznych
Kompatybilne z wewnętrznymi naklejkami
Kompatybilne z zewnętrznymi naklejkami
Kompatybilny z kurtyną
Kompatybilny z odświeżaczami powietrza
Kompatybilny z pulpitem nawigacyjnym
Kompatybilne z naklejkami na szkło

Głównymi ulepszeniami w stosunku do oryginalnej ciężarówki, oprócz znacznego zwiększenia opcji dostosowywania, była znaczna poprawa stabilności ciężarówki, zwiększenie wydajności silnika, dodanie punktów naprawczych, opon zapasowych i paliwa zapasowego, zwiększenie zbiornik paliwa. W tym modzie jest również możliwość zainstalowania dużego dźwigu oraz dostępnych w grze platform holowniczych, które mogą pomóc w wyzwaniach ratowania innych pojazdów. Mod umożliwia również jednoczesne zainstalowanie podnośnika do kłód i wózka do kłód, dzięki czemu można ładować i transportować długie kłody za pomocą jednej ciężarówki do pracy. W modzie dostępne są 2 opcje minidźwigów do zainstalowania z tyłu lub na środku ciężarówki, co może ułatwić proces załadunku i rozładunku ładunku za pomocą naczepy lub przyczepy.

Credits:
BlueHawkOnFire

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *