Azov 64131 z Kolob 74760 Dźwięki silnika V1.0 Mod

Azov 64131 z Kolob 74760 Dźwięki silnika V1.0 Mod

Krok 1: Otwórz plik init.pak za pomocą WinRar (jeśli Winrar nie może otworzyć pliku .pak, kliknij prawym przyciskiem myszy plik .pak i przejdź do właściwości> Otwiera za pomocą i wybierz „WinRar”) -> (Domyślne położenie pliku C: Program FilesEpic GamesSnowRunneren_uspreloadpaksclient)

Krok 2: W WinRar przejdź do MediaClassesTrucks

Krok 3: Wyodrębnij pobrany plik do folderu pobierania

Krok 4: Otwórz nowe okno Eksploratora Windows i przejdź do pobranego pliku i przeciągnij go do winrar. Wyskakujące okienko poprosi cię o zrobienie czegoś.

Krok 5: Wybierz metodę kompresji: „Zapisz” i naciśnij „OK”.

Krok 6: Zamknij Winrar i rozpocznij grę!

Kooperacja:
Przycisk Subskrybuj:
Ten mod nie będzie działał w trybie COOP.

Podręcznik:
Ten mod działa w trybie COOP, ale mod działa po stronie klienta, co oznacza, że drugi gracz zobaczy Twój pojazd i będzie mógł z niego korzystać, ale usłyszy standardowe dźwięki silnika.

Credits:
1000100010

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *