Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes Truck V1.1.1 Mod

Azov 73210 Wyhodowany z US Cranes Truck V1.1.1 Mod

Pomimo tego, że jest mocnym podwoziem, został wyraźnie zaprojektowany jako dedykowany pojazd dźwigowy, z niską kabiną, aby nie stawał się zbyt wysoki dla wiaduktów itp. Wadą tego jest jednak to, że drogi w Snowrunner nie są czymś, co można by nazwać „zwykłym”. W rezultacie nurkuje w nosie na większość spadków i wzniesień, nawet na dość płytkich odcinkach dróg.

Ponadto ikona podglądu Azov 73210 pokazuje go z czerwonym żurawiem amerykańskim, podczas gdy domyślnie nie może go wyposażyć.

Dzięki temu niewielkiemu modowi obie te rzeczy zostały naprawione, podniesiono zawieszenie i zmieniono dźwigi z wersji RU na wersje amerykańskie.

Metody instalacji
– Automatycznie: – Ta metoda nie działa od teraz w COOP.
Subskrybuj i włączaj w grze za pośrednictwem sekcji modów

– Ręcznie: – Ta metoda działa w trybie COOP
Kliknij i pobierz „ręczny” zip
Utwórz kopię zapasową pliku initial.pak w C: SnowRunneren_uspreloadpaksclient
Zastąp plik dołączonym plikiem initial.pak

– Ręcznie (W przypadku, gdy masz inny niestandardowy mod, który chcesz zachować): – Ta metoda działa w trybie COOP
Kliknij i pobierz „ręczny” zip
Utwórz kopię zapasową pliku initial.pak w C: SnowRunneren_uspreloadpaksclient
Otwórz swój własny plik initial.pak za pomocą winrar
Dodaj folder „klas” z pliku „manual” do folderu [media]

W odniesieniu do COOP
Jeśli masz zainstalowany mod za pomocą metody ręcznej, możesz go używać w COOP, a znajomi mogą się do niego włączać i używać. JEDNAK: chyba że mają również zainstalowany mod, nie będą mieli takiego samego doświadczenia. Dodatki działają dobrze, ale wygląda na logikę dysku i wszystko po stronie klienta, więc używa własnych plików. W rezultacie dzięki temu modowi inni ludzie będą mogli korzystać z twojego pojazdu, ale nie będą cieszyć się podniesionym zawieszeniem i zobaczą go nieco nad ziemią podczas jazdy. Ze względu na to, że jest to niewielki wzrost, nie jest bezpośrednio zauważalny, ale istnieje.

Innymi słowy: możesz go używać w COOP, ale dla optymalnego doświadczenia każdy, kto chce nim prowadzić, musi go zainstalować.
Dziennik zmian

v1:
wysokość zawieszenia przód 0,16 -> 0,3
wysokość zawieszenia tylna 0,14 -> 0,25
duży żuraw RU wyłączony
Duży dźwig US włączony
Zmieniono mini dźwig z RU na US

v1.1:
wysokość zawieszenia tylna 0,25 -> 0,2

v1.1.1:
Naprawiono niemożność zmiany koloru ciężarówki za pomocą wersji Subskrybuj

Znane problemy:
Ze względu na podniesione zawieszenie platforma częściowo wydaje się zaczepiać ciężarówkę, powodując jej lekkie zablokowanie, dopóki nie zostanie z niej wypchnięta. Nie zajmuje dużo, a pojazd na ogół nie ma problemów z odjechaniem podczas akcji.
Częściowa poprawka: v1.1 ma nieco obniżone tylne zawieszenie, wyrównujące rozładowaną ciężarówkę. Nadal jest obecny, ale należy go zmniejszyć.
Kolejną rzeczą, którą możesz wypróbować, jest zdjęcie tylnych błotników. Wygląda na to, że może mieć własną kolizję, która nieco utrudnia naczepy, ale muszę zrobić więcej testów, aby sprawdzić, czy to ma znaczenie.

Credits:
Alighierian

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *