BAZ-6944 Beta Wersja Mod

BAZ-6944 Beta Wersja Mod

Przebudowa pojazdu transportowo-ładunkowego TZM 9T230 radzieckiego systemu operacyjno-taktycznego pocisku Oka. 3 samochody są w trybie mody.

Różnice w zdolności do pokonywania barier wodnych. Do uruchomienia wystarczy włączyć napęd na wszystkie koła, aby zaoszczędzić paliwo na twardej powierzchni i bagnie zaleca się wyłączenie napędu na wszystkie koła.
Plus są BAZ 69481M, oczywiście bez wersji pływającej.

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *