CCM 78 K-10 V2.0.0 Mod

CCM 78 K-10 V2.0.0 Mod

CCM przedstawia 78 ccm K-10. to tylko duży podniesiony pickup, to mój drugi wydany mod.

punkt wyjścia dla siatki ciała został pozyskany z open3dmodel, przez artystę: użytkownika.

podwozie jest mojego własnego projektu. (to tylko podwozie cj ponownie zmodyfikowane, aby pasowało do nadwozia ciężarówki)

podobnie jak cj, jest to trwający projekt, który będzie aktualizowany wraz z rozwojem moich umiejętności modelowania i jestem zadowolony z tego, gdzie się znajduje.

rzeczy jeszcze przed nami

0,5 haczykowata przednia półoś! (Nie wiem dlaczego, ale to sprawia, że pracuję na to znacznie ciężej niż powinienem)

1. wskaźniki robocze i ogólnie bardziej szczegółowe wnętrze

2. opony zapasowe i dodatki do części (póki co bagażnik z gry podstawowej, dopóki nie wykonam własnego projektu)

3. wartości XML zostały zmienione na unikalne wartości zamiast ogólnych szablonów (nazwy plików są najczęściej zmieniane na nazwy unikalne, ale nadal mają opisy i nazwy części, które można zmienić na unikalne dla nazw pojazdów)

4. obracający się wentylator i alt z przodu silnika, aby bardziej przypominać animację silnika ducha. (Właściwie jest teraz całkiem blisko bez niego)

5. pełne opcje dostosowywania z dużą ilością różnych kolorów i przy odrobinie szczęścia opcja drugiej skórki

Credits:
Fredswayne

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *