GWC 2017 Wąwóz GR2 v1.0.0 Mod

GWC 2017 Wąwóz GR2 v1.0.0 Mod

Co się dzieje ludzie? Moja żona poprosiła mnie o zbudowanie dla niej kolejnej ciężarówki po znalezieniu w sieci ładnego zdjęcia Colorado ZR2. A więc oto jesteśmy… ten wąwóz to niemarkowa wersja Kanionu Kolorado i/lub GMC (teraz nazwa wydaje się sprytna, nieprawdaż? lol). Jest to prosty silnik V6 z 4 dostępnymi etapami ulepszeń. Mamy normalne 3 skrzynie biegów i 4 ustawienia zawieszenia. Zamieniłem również niektóre moje zwykłe zabytkowe felgi na kilka dodatkowych nowoczesnych stylów, aby lepiej pasowały do czucia ciężarówki. Reszta ulepszeń to zwykła opłata, którą otrzymujemy z ciężarówką GWC… lekkie drążki, pałąki, zderzaki itp. Mam nadzieję, że wam się spodoba, włożyłem sporo dodatkowej pracy w przednie zawieszenie, aby mieć nadzieję, że będzie wyglądało lepiej, gdy zginanie.

Z góry przepraszam chłopaków od konsoli… ten zajmuje prawie 70 MB pamięci RAM… jest dość ciężki w szczegółach i teksturach.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *